Saçan Mermer’in değerli müşterilerinden gelen uygulama fotoğraflarını görmektesiniz. Birinci sınıf kaliteli ürünlerimizi gönül rahatlığıyla evinize, ofisinize, yazlığınıza, dükkanınıza veya istediğiniz her duvara (hem iç cephe, hem dış cephe) uygulayabilirsiniz.

 1. Ayşe Gündoğdu diyor ki:

  Geçen ay Mermer patlatma aldık. Çok memnun kaldık. Tamamen güvenilir bir firma. Ertuğrul Bey gerçekten çok beyefendi sagolsun her konuda yardımcı oldu. Söz verdikleri şekilde ürünleri teslim ettiler. Ürünler de dedikleri gibi kaliteli çıktı ustamiz da çok beğendi. Tekrar teşekkürler.

 2. Enes Kozhan diyor ki:

  Ben Didim’de müteahhitim Siyah Boy Serbest Patlatma Taş lazım oldu Saçan Mermeri önerdiler üç adet villa montajı için lazımdı. Önce denemek maksadıyla bir villa için aldım. Memnun kalınca kalan iki villa için de sipariş vereceğim. Tavsiye eder misiniz derseniz kesinlikle evet.

 3. Suat Taştan diyor ki:

  Ben Saçan Mermer firmasına bir ticaret sitesi üzerinden ulaştım kargo anlaşmazlığı nedeniyle direkt firmadan alma girişiminde bulundum. Gerçekten çok ilgili, samimi ve dürüst davrandılar. Sayelerinde uygun fiyata ve kaliteye kavuştum teşekkürler.

 4. Tolga diyor ki:

  Merhabalar, Saçan Mermerden siyah patlatma taş aldım. Önce en koyu olan torosu beğendim ona göre fiyatta anlaştık sonra eşim akşehir siyahını beğendi ben aynı fiyat zannedip toros fiyatıyla parayı gönderdim. Ertuğrul Bey gerçek bir esnaf bana fazla parayı iade etti. Böyle bir esnaf bulmak bu zamanda zor. Her şey için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.