Patlatma taşı fiyatları

patlatma taş fiyatları

Patlatma taşı fiyatları

Patlatma taşı fiyatları, patlatma taşı satış fiyatı nedir gibi sorular her zaman arama motorlarına yazılıyor. Patlatma taşı satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kaliteli malzeme ile üretilmiş, hesaplı fiyatlarla satılan patlatma taşlarını sadece SAÇAN MERMER’de bulabilirsiniz. Sektörde yirmi yılı aşkın bir süredir hizmet veriyoruz. En güzel doğal mermerleri işleyerek en kaliteli patlatma taşlarına dönüştürüyoruz. Hem cebinizi yakmayan makul fiyatlarımızla hem de kaliteli üretimle yapılmış patlatma taşlarımızla yüzünüzü güldürüyoruz.

Evini yenilemek, dekorasyon yaptırmak isteyen herkes bu sorguları yazıyor. İç mimarlar, mühendisler, dekorasyoncular her daim patlatma taşı satın alma arzusu ile araştırmalar yapıyor. Bazen bizim gibi üretici firmalarla iş birliği yaparak daimi müşterilerimiz oluyorlar. Bizler bu sektörde 20 yılı aşkın bir süredir doğal patlatma taşı üretimi yapıyoruz. Mermer ocaklarından çıkarılan doğal patlatma taşlarını sizler için işliyoruz. Güçlü makinalarla el emeğinin birleştiği bu muhteşem ürünleri oldukça hesaplı fiyatlara satıyoruz. Piyasadaki en kaliteli patlatma taşlarını en makul fiyatlara satıyoruz. Hemen arayıp fiyat teklifi alabilir, sitemizdeki ürünlerimizi ana sayfaya girerek inceleyebilirsiniz.

Patlatma taş fiyatları son günlerde devamlı bir dalgalanma yaşıyor. Ülkemizde dolar kurunun yükselmesi sebebiyle satın almakta olduğumuz hammaddelerin fiyatları da yükseliyor. Bu sebeple bu yükseliş ister istemez satış fiyatlarımıza yansıyor. Biz mecburen bunu yansıtıyoruz. Fakat kesinlikle bunu fırsat olarak görüp aşırı yüksek fiyatlar vermiyoruz. Makul bir kar koyarak sürümden kazanma stratejisini uyguluyoruz. Dolayısıyla patlatma taşı satın almak isteyenlerinde ilk tercihi oluyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Daha fazla üreterek, daha çok kazanç elde ediyoruz. Hem müşterilerimizi memnun ediyor, hem piyasadaki yayılımımızı arttırıyor, hem de daha fazla kazanç elde etme fırsatı yakalıyoruz.

patlatma taş fiyatları

Patlatma taşı fiyatları

Patlatma taşı fiyatları her geçen gün daha çok merak ediliyor. Patlatma taşı satın almak isteyenler her geçen gün daha çok artıyor. Emlak piyasasının dünya genelindeki tırmanışı bizim daha fazla üretim yapmamızı dolaylı olarak sağlıyor. Her geçen gün daha çok insan ev ve iş yeri satın almak istiyor. Buna paralel olarak inşaat sektörü de her zaman daha fazla çalışıyor. Daha çok ev ve daha çok iş yeri yapılıyor. Binalar yapılırken mermer patlatma taşları, dekorasyon malzemeleri kullanılıyor. Daha fazla talep ortaya çıkıyor. Patlatma taşı üretimi geçmişte olduğu gibi gelecekte de revaçta olmaya devam edecek. Her geçen gün patlatma taşı satın almak isteyenlerin sayısı artacak. Artan nüfusa oranla artan talepleri karşılamaya devam edeceğiz. Sizler daha fazla talep oluşturdukça bizler de daha fazla üretim yapıyoruz. Daha fazla personel ile hem daha fazla kişiye iş imkanı sunuyor hem daha fazla yüzleri güldürüyoruz.

Patlatma taşı fiyatları sektörde çok dalgalı. Bazen her firma kendi üretim giderlerine göre fiyat belirliyor. Herkesin fiyatının kendine göre olması durumu da söz konusu. Herkesin mermer çıkardığı ocağı, kullandığı mermer taşının kalitesi, mermer taşının çeşidi de fiyatları farklı kılıyor. Tüm patlatma taşları aynı fiyata sahip değil. Bazıları 100 tl gibi bir fiyatla satılmaya başlanırken bazıları ise bunun iki üç katı fiyatına çıkabiliyor. Burada fiyatları değiştiren unsur ocaktan çıkarılan mermerin kalitesi ile ilgili. Bazı mermerler nadir bulunur, bazı mermerler çok dayanıklıdır. Bazı mermerler çok tercih edildiği için blok ve plaka şeklinde satıldıklarından patlatma yapmak için elde edilemez bir hale gelebilir. Satış fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur da birleştirme filesi ve yapıştırıcı kalitesidir. Bazı firmalar ikinci üçüncü sınıf yapıştırıcı ve file kullanabiliyor. Bu durumda üretim giderleri düşük olabiliyor. Bazı firmalarda kaliteli kullanarak daha uzun ömürlü kullanım sunmak istiyor, bu da elbette fiyatlara yansıyor. Bu ve benzeri durumlar doğal patlatma taşı satın alma fiyatlarını etkiliyor. Biz daima kaliteli patlatma taşlarını hesaplı fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Dikkat: Sitemizden patlatma taşı satın alabilirsiniz. Standart e-ticaret sitelerinden biraz farklı olarak satın almak istediğiniz ürünleri inceleyip. Whatsapp hesabımızdan bizimle iletişime geçerek satın alacağınız miktarı bize iletip fiyat alabilirsiniz. Görüşme yaparak patlatma taş siparişinizi verebilirsiniz. İletişime geçmek için BURAYI tıklayın.

patlatma taşı fiyatları
patlatma taşı fiyatları

Doğal patlatma taşı nasıl kullanılır?

Patlatma taş kullanımı hakkında bu güne kadar bir çok soru aldık. Taşın nasıl yapıştırılacağı, nasıl temizleneceği, nasıl kullanılacağı konusunda müşterilerimize bilgi veriyoruz. Siz de patlatma taş satın almayı düşünüyor, yerleştirmek ve kullanmak konusunda bilmediklerinizi öğrenmek istiyorsanız bu kısmı mutlaka okuyun.

Patlatma taşların nasıl kullanılacağı ile ilgili üretici olarak en güzel bilgiyi sizlere vermek isteriz. Öncelikle hangi patlatma taşı kullanacağınızı kullanacağınız mekanın tasarımına ve renklerine göre belirleyin. Ahşap parçalar, kahverengi tonlar var ise noçe, klasik traverten gibi sitemizde bulunan açık kahverengi ve beyaz ile kahverengi traverten karışımlı mixli ürünleri kullanabilirsiniz. Mekanınıza müthiş uyum sağlayacaktır.

Klasik traverteni görmek için buraya tıklayın.

3’lü mix açık kahve tonlarındaki patlatma taşı görmek için buraya tıklayın.

Noçe traverten patlatma taşımızı görmek için buraya tıklayın.

3’lü mix beyaz, açık kahverengi tonlarındaki karışımlı patlatma taşımızı görmek için buraya tıklayın.

Yukarıdaki ürünler veya iç mimarınızın önerdiği herhangi bir ürünü alanınıza uygun olacak kadar satın alın. Kullanacağınız yerin alanını hesaplayıp sitemizden siparişinizi verebilirsiniz.

Patlatma taşları yapıştıracağınız alanı tozdan ve kirden arındırın. Zemin temiz ve kuru olmalı. Daha sonra patlatma taşı yapıştıracağınız yumuşak harcı hazırlayın. Harcı zemine eşit olarak yayın. Harcın üzerini düzeltin. Zemini harç ile ne kadar dikkatli sıvar iseniz patlatma taşlarınızın duruşundaki şıklık da o kadar artacaktır. Zemine patlatma harcınızı sıvadıktan sonra fileli patlatma taşı dikkatlice kutusundan çıkarın. Yukarıdan aşağıya olacak şekilde patlatma taşı harcın üzerine yapıştırın. Harcı sürdükten sonra patlatma taşlarını harç kurumadan hızlıca yapıştırın. Duvarı tamamen kapladıktan sonra zemindeki harcın kuruması için bekleyin. Harç kuruduktan sonra nemli bir bez ile deterjan kullanmadan silin. Artık patlatma taş duvarınız kullanıma hazır.

Patlatma taşıyla yapılmış duvar nasıl temizlenir?

Patlatma taş ile örülen duvarlar, dekorasyon alanları, dış cepheler nasıl temizlenir sorusu bize çok soruluyor. Patlatma taş ile kaplanmış alan çok kolay bir şekilde temizlenir. Patlatma taşlar doğal malzemeler olduğu için herhangi bir deterjan ile temizlemenize gerek yoktur. Temiz nemli bir bez ile silmeniz yeterli olacaktır. Patlatma taş ile kaplanmış zemin toz haricinde yağ, boya gibi bir kir ile kaplanmış ise kiri çıkaracak deterjan ile sildikten sonra mutlaka temiz nemli bir bez ile durulayınız. Patlatma taşlar doğal malzeme oldukları için kullanılan deterjanlara tepki verecek etkileneceklerdir. Uzun ömürlü bir kullanım için mutlaka patlatma taşlarınızı nemli temiz bezle siliniz.

Saçan Mermer Patlatma taşı, mermer, traverten dekorasyon ürünleri hakkında aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Facebook hesabımızdan iletişim kurmak için burayı tıklayın.

İnstagram hesabımızdan iletişim kurmak için burayı tıklayın.

Sitemizin iletişim sayfasına gitmek için burayı tıklayın.

Telefonla bizi aramak için burayı tıklayın.

Mail ile iletişim kurmak için burayı tıklayın.