Patlatma taşı firması

Patlatma taşı firması

Patlatma taşı firması

Patlatma taşı firması olarak Saçan Mermer firmamız uzun yıllardır üretim yapmaktadır. Patlatma taşları doğal mermerlerden yapılmaktadır. Doğal mermerler işlenerek patlatılıp file zeminlere yapıştırılarak patlatma taşları oluşturulmaktadır. Patlatma taşlarının tüm üretim aşamasını titizlikle işleyerek dekorasyona hazır hale getiririz. Patlatma taşı firması bu konuda çalışır. Bizler sektörde yirmi yılı aşkın bir süredir patlatma taşı imal ediyoruz. Patlatma taşlarımızı özenle seçerek hazırlıyoruz. Doğanın bizlere sunduğu yer altından çıkarılan o benzersiz ve değerli taşlar taş işleme atölyelerinde kesilerek ufaltılıp patlatma taşlarına dönüştürülür. Saçan MERMER nesilden nesile uzanan mermer ustalığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Patlatma taşı firması arıyorsanız hemen 0536 739 39 24 nolu hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Patlatma taşı firması

Patlatma taşı firması arayışlarının en önemli nedenlerinden biri toptan fiyatına ürün satın alma çabasıdır. Elbette inşaat mühendisleri, mimarlar, dekorasyoncular toptan ürün aldıkları için daha hesaplı fiyatlarla satın almak istiyorlar. Bizde Saçan MERMER olarak toptan ürün alan işletmelerimize elimizden gelen en iyi fiyatla satış yapıyoruz. Günümüzde bir çok patlatma taşı firması üretim yapıyor. Kimisi ürün kalitesini önemser iken kimisi de kendi kar marjını yukarıya çekmeyi hedefliyor. Yüksek kar hedefleyen firmalar zaman içinde kolayca dökülebilecek patlatma taşları üretiyorlar. Daha düşük kalitede yapıştırıcı malzeme, daha düşük kalitede file zemin kullanarak üretim masraflarını azaltıyorlar. Elbette ilk bakışta kaliteli ürün yapan ile kalitesiz ürün yapan firmayı ayırt etmek zor oluyor. Zaman içinde patlatma taşlarının dökülmesinden ne kadar kalitesiz ürün yaptıkları belli oluyor.

Saçan MERMER olarak bizler uzun yıllardır 1. sınıf patlatma taşı üretimi yapıyoruz. Ülkemizde patlatma taşı firması denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biriyiz. Bir çok satış firmasına ürün temini yapıyoruz. Bir çok dekorasyon ve inşaat firmasına ürün temini yapıyoruz. 1. sınıf patlatma taşlarını hesaplı fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Renk renk, çeşit çeşit patlatma taşlarımızla mobilya ve mekana uygun ürünler hazırlıyoruz. Patlatma taşlarımız, bej, toros siyahı, afyon beyazı, traverten, sarı traverten, afyon gri, uludağ siyahı gibi bir çok renk seçeneğimiz bulunuyor. Birbirinden güzel patlatma taşlarımızı sitenin ana sayfasından inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin en kaliteli patlatma taşlarını biz üretiyoruz. Karar vermeden önce mutlaka bizleri arayın. Güler yüzlü yaklaşımımız, profesyonel çalışma prensiplerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı işleyişimiz ile hizmetinizdeyiz. En güzel patlatma taşları için lütfen bizleri bu numaradan arayın. Ertuğrul SAÇAN Telefon: 0536 739 39 24 – 0272 221 15 17

Doğal patlatma taşı nasıl kullanılır?

Patlatma taş kullanımı hakkında bu güne kadar bir çok soru aldık. Taşın nasıl yapıştırılacağı, nasıl temizleneceği, nasıl kullanılacağı konusunda müşterilerimize bilgi veriyoruz. Siz de patlatma taş satın almayı düşünüyor, yerleştirmek ve kullanmak konusunda bilmediklerinizi öğrenmek istiyorsanız bu kısmı mutlaka okuyun.

Patlatma taşların nasıl kullanılacağı ile ilgili üretici olarak en güzel bilgiyi sizlere vermek isteriz. Öncelikle hangi patlatma taşı kullanacağınızı kullanacağınız mekanın tasarımına ve renklerine göre belirleyin. Ahşap parçalar, kahverengi tonlar var ise noçe, klasik traverten gibi sitemizde bulunan açık kahverengi ve beyaz ile kahverengi traverten karışımlı mixli ürünleri kullanabilirsiniz. Mekanınıza müthiş uyum sağlayacaktır.

Klasik traverteni görmek için buraya tıklayın.

3’lü mix açık kahve tonlarındaki patlatma taşı görmek için buraya tıklayın.

Noçe traverten patlatma taşımızı görmek için buraya tıklayın.

3’lü mix beyaz, açık kahverengi tonlarındaki karışımlı patlatma taşımızı görmek için buraya tıklayın.

Yukarıdaki ürünler veya iç mimarınızın önerdiği herhangi bir ürünü alanınıza uygun olacak kadar satın alın. Kullanacağınız yerin alanını hesaplayıp sitemizden siparişinizi verebilirsiniz.

Patlatma taşları yapıştıracağınız alanı tozdan ve kirden arındırın. Zemin temiz ve kuru olmalı. Daha sonra patlatma taşı yapıştıracağınız yumuşak harcı hazırlayın. Harcı zemine eşit olarak yayın. Harcın üzerini düzeltin. Zemini harç ile ne kadar dikkatli sıvar iseniz patlatma taşlarınızın duruşundaki şıklık da o kadar artacaktır. Zemine patlatma harcınızı sıvadıktan sonra fileli patlatma taşı dikkatlice kutusundan çıkarın. Yukarıdan aşağıya olacak şekilde patlatma taşı harcın üzerine yapıştırın. Harcı sürdükten sonra patlatma taşlarını harç kurumadan hızlıca yapıştırın. Duvarı tamamen kapladıktan sonra zemindeki harcın kuruması için bekleyin. Harç kuruduktan sonra nemli bir bez ile deterjan kullanmadan silin. Artık patlatma taş duvarınız kullanıma hazır.

Patlatma taşıyla yapılmış duvar nasıl temizlenir?

Patlatma taş ile örülen duvarlar, dekorasyon alanları, dış cepheler nasıl temizlenir sorusu bize çok soruluyor. Patlatma taş ile kaplanmış alan çok kolay bir şekilde temizlenir. Patlatma taşlar doğal malzemeler olduğu için herhangi bir deterjan ile temizlemenize gerek yoktur. Temiz nemli bir bez ile silmeniz yeterli olacaktır. Patlatma taş ile kaplanmış zemin toz haricinde yağ, boya gibi bir kir ile kaplanmış ise kiri çıkaracak deterjan ile sildikten sonra mutlaka temiz nemli bir bez ile durulayınız. Patlatma taşlar doğal malzeme oldukları için kullanılan deterjanlara tepki verecek etkileneceklerdir. Uzun ömürlü bir kullanım için mutlaka patlatma taşlarınızı nemli temiz bezle siliniz.

Saçan Mermer Patlatma taşı, mermer, traverten dekorasyon ürünleri hakkında aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Facebook hesabımızdan iletişim kurmak için burayı tıklayın.

İnstagram hesabımızdan iletişim kurmak için burayı tıklayın.

Sitemizin iletişim sayfasına gitmek için burayı tıklayın.

Telefonla bizi aramak için burayı tıklayın.

Mail ile iletişim kurmak için burayı tıklayın.