Patlatma taşı satışı

patlatma taşı satışı

Patlatma taşı satışı

Patlatma taşı satışı, patlama taşı üretimi konusunda Saçan Mermer olarak bizler profesyonel hizmet veriyoruz. Patlatma taşları konusunda hesaplı fiyatlarımız, kaliteli üretimlerimizle müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz. Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz deneyimle patlatma taşı üretimi yapıyoruz. Günümüzün teknolojilerine ayak uydurarak patlatma taşı satışını e-ticaret sitemiz üzerinden de yapıyoruz. Patlatma taşlarımızı e-ticaret sitemizden detaylı bir şekilde inceleyerek bize yazıp siparişinizi oluşturabiliyorsunuz. Hem e-ticaret sitemiz üzerinden hem de yüz yüze sunumlarla patlatma taşı satışı yapıyoruz.

Patlatma taşları birkaç aşamalı bir süreçten geçerler. Patlatma taşı üretimi için öncelikle blok mermerleri alırız. Ebatlayarak keseriz. Daha sonra kestiğimiz bu mermerleri ortadan ikiye patlatarak kırarız. Patlatma taşı ismi de bu işlemden gelmektedir. Bu kırma patlatma işlemi, taşa kendine has bir görünüm verir. Kestiğimiz bu taşlar dayanıklı file zeminlere kaliteli yapıştırıcılarla el işçiliği kullanılarak yapıştırılır. Bu görünüm doğal bir görünüm olduğu için doğal, otantik ve şık görünüm elde etmek isteyenler tarafından tercih edilir. Malzemenin doğal olması, işlenme aşamasının el işçiliğiyle işlenmiş olması onu vazgeçilmez kılıyor. Yüz yıllardan beri mermer dekorasyonu insanlığı cezbetmeye devam ediyor.

patlatma taşı satışı
patlatma taşı satışı

Patlatma Taşı Satışı

Patlatma taşları genellikle tv ünitelerinin arkasında, duvar kaplamasında, dış cephe kaplamasında, dış cephe süslemesinde kullanılır. Aslında çok çeşitli kullanım alanları vardır. Saçan Mermer olarak bizler en dayanıklı üretim malzemelerini kullanarak uzun ömürlü kullanım sunuyoruz. Nerede kullanırsanız kullanın çekinmeden uzun yıllar kullanabiliyorsunuz. Temizlemesi kolay, görünümü şık bu taşlar bulunduğu ortama doğallık katıyor. Diğer dekorasyon parçalarına da kolay uyum sağlıyor. Bu sebeple çok tercih ediliyor.

Patlatma taşları son yılların trend dekorasyon ürünlerinden biri. Bir çok farklı çeşidi var. Patlatma taşlarının çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi de birkaç farklı doğal mermeri tek bir patlatma plakasında birleştirebiliyor olmamız. Daha açıklayıcı olmak gerekirse. Bir metrekarelik bir alanı kaplayan patlatma taşlarını desen verecek şekilde işliyoruz. İkili desenler, üçlü desenler var. Şöyle ki iki tane patlatma taşı parçasını bej mermerden kullanırken üçüncüyü kahverengi onyx ile işleyip renk uyumu veriyoruz. Ton sür ton renkler, toprak tonları… Doğal taşları işleyerek kontrast vermemiz, simli renkler, koyu açık karşıtlıklar vermemiz tasarımcıların hoşuna gidiyor. Bu da patlatma taşlarının satışını arttıran özelliklerden biri. Kullanıldığı ortam modern tarz da da olsa, rustik de olsa hemen uyum sağlıyor. Bu sebeple iç mimarlar, mühendisler tarafından çok tercih ediliyor. Bu sayede son yılların en çok satılan dekorasyon ürünlerden biri oldu. Siz de dekorasyonunuza bir patlatma taşı eklemek istiyorsanız sitemizin ürünler sayfasını mutlaka ziyaret edin. Birbirinden güzel el işlemesi patlatma taşlarımızdan birini mutlaka beğeneceksiniz. Beğendiğinizde hemen bizi arayıp siparişinizi oluşturabilirsiniz.

patlatma taşı satışı
patlatma taşı satışı

Patlatma taşı satışı

Saçan Mermer Firması, Patlatma taşı satışı, mermer, traverten dekorasyon ürünleri hakkında aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Facebook hesabımızdan iletişim kurmak için burayı tıklayın.

İnstagram hesabımızdan iletişim kurmak için burayı tıklayın.

Sitemizin iletişim sayfasına gitmek için burayı tıklayın.

Telefonla bizi aramak için burayı tıklayın.

Mail ile iletişim kurmak için burayı tıklayın.